Odwiedź nas na Facebooku 

 


Projekt 95 to przedsięwzięcie realizowane przez Fundację 750-lecia Jarocina w ramach szeroko prowadzonej akcji "Odkryj Bohatera". 27 grudnia 2013r. na jarocińskim rynku zostało pokazane multimedialne widowisko "95" oparte na wspomnieniach powstańców wielkopolskich, dopełnione specjalnie na tę okazję napisanymi piosenkami. Współczesne teksty okraszone muzyką rockową w połączeniu z barwnymi opowieściami powstańców, stworzyły niezwykłą historię o Powstaniu i jego uczestnikach.

Projekt 95 to unikalne wydawnictwo zawierające płytę CD z piosenkami oraz DVD z filmem "95" i fragmentami samego widowiska. Współtwórcą scenariusza, reżyserem, autorem piosenek oraz jednym z wykonawców jest Tomasz Jankowski - muzyk, nauczyciel, lider reggae'owej formacji Za Zu Zi.

Aby zamówić dwupłytowy album w cenie 25 zł należy:
  1. wpłacić na konto Fundacji 750-lecia Jarocina 27 zł (album w cenie 25 zł + 2 zł koszt koperty bąbelkowej i znaczka na list zwykły), w tytule przelewu wpisując "projekt 95"
  2. potwierdzenie przelewu wraz z informacją na jaki adres ma zostać wysłany album wysłać na: projekt95@onet.pl Wyślemy album w przeciągu 3 dni roboczych
W przypadku zamówienia większej liczby albumów, proszę najpierw wysłać zapytanie odnośnie kosztów przesyłki na adres projekt95@onet.pl

Projekt wspiera Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Powiat Jarociński oraz Gmina Jarocin.

Kontakt: Fundacja 750-lecia Jarocina, Rynek 1, 63-200 Jarocin
Bożena Kubacka - tel. 694 226 177, e-mail: bkubacka@jarocin.pl
Tomasz Jankowski - tel. 503 500 737, e-mail: rasstomi@o2.pl
 

Materiały zamieszczone na stronie są dostępne na licencji Creative Commons BY-SA 3.0 Polska

 

Zdjęcia archiwalne: Muzeum Regionalne w JarociniePolityka cookies
Webmaster: JaMic